Гуштило Вікторія Ігорівна

Я, Гуштило Вікторія Ігорівна, з’явилася у сімї своїх батьків 24 червня 1996 року в мальовничому селі Барилів Радехівського району Львівської області.  Мої батьки – хороші, освічені люди, які стали для мене взірцем,  привчили мене до праці, до порядку, до чесності.

Коли мені виповнилося 6 років, у 2002 році, пішла до першого класу Барилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,яку закінчила у 2011 році. Навчання давалося мені легко, особливо мене захоплювали уроки української мови, пробудивши в мені бажання досконало неї володіти. Вклад моїх вчителів-наставників був настільки великим, що після закінчення школи я стала студенткою Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, де навчалася з 2011 по 2015 рік.

Оскільки я творча людина і моє захоплення мовами не минуло, то в 2015 року я вирішила продовжити своє навчання на заочній формі в Тернопільському національному університеті імені Володимира Гнатюка на факультеті «Філологія і Журналістика».

З величезним бажанням поділитися своїми знаннями, оптимізмом і любов’ю до діток, я вирішила спробувати себе у ролі вчителя. І з 2015 по 2017 рік працювала у Барилівській ЗОШ І-ІІ ступенів вчителем початкових класів і німецької мови. З березня 2017 року по переводу працюю у ЛСЗШ « Будокан» вчителем початкових класів.

Я вважаю, що не кожна людина може бути вчителем, оскільки ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Бо саме ми відкриваємо перед дітьми двері у світ знань, впливаємо на формування їхньої життєвої позиції та пріоритетів, закладаємо ґрунтовні основи їхнього майбутнього.