кадровий склад

Козловський Олександр Олегович

ДИРЕКТОР

Крижановська Валентина Добринівна

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Бандровська Оксана Богданівна

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Баротов Тимур Хікматуллович

ВЧИТЕЛЬ ПРЕДМЕТУ “ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ”

 Світуха Тетяна Володимирівна

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Філенко Катерина Олексіївна

ВЧИТЕЛЬ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ

Лугова Анастасія Назарівна

ВЧИТЕЛЬ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ

Хандоґіна Олександра

ВЧИТЕЛЬ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ

 Губаренко Наталя Олегівна

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Яковлєва Оксана Михайлівна

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Майдан Юлія Ігорівна

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Шпак Геннадій Володимирович

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Голубська Леся Іванівна

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Янцур Володимир Вікторович

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ТА ПОЛЬСЬКОЇ МОВ, вчитель  географії

Тацинець Віктор Іванович

ВЧИТЕЛЬ ЙОШІНКАН АЙКІДО

Козловська Ольга Володимирівна

ВЧИТЕЛЬ ЙОШІНКАН АЙКІДО

Калініченко Наталія Юріївна

ВЧИТЕЛЬ КЕНДО

Ґуо Лян

ВЧИТЕЛЬ УДАНСЬКОГО КУНФУ

Мельник Наталя

ВЧИТЕЛЬ УДАНСЬКОГО КУНФУ

Мочернюк Петро Петрович

ВЧИТЕЛЬ ДЖЮ-ДЖЮЦУ

Діда Оксана Юріївна

ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Ніколенко Наталія Миколаївна

ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Невська Тетяна Миколаївна

ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ

Крохмаль Марія Василівна

ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ

Уніят Жанна Станіславівна

ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

Мельничук Василь Мстиславович

ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Гвоздінська Ольга Володимирівна

ВЧИТЕЛЬ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА МИСТЕЦТВА

Залицяйло Надія Романівна

ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ

Чуплак Ольга

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ

Качан Наталя Володимирівна

ВЧИТЕЛЬ ПРАВОЗНАВСТВА

Шай Дарія Іванівна

ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР, ВЧИТЕЛЬ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Горіна Вікторія Володимирівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Романчук Наталя Григорівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Крук Тетяна Андріївна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Рибак Орися Ярославівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Городечна Юлія Іванівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Гуштило Вікторія Ігорівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Гірняк Галина Богданівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Сліпак Уляна Григорівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Костинюк Ірина

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Воробйова Людмила Олександрівна

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Ольшанецька Марія

ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

Черній Лілія

ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

Лев Ірана

ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

Дідич Наталя

ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ