Концовська Соломія Ярославівна

Я, Концовська Соломія Ярославівна, народилася 29 серпня 1991 року в м. Львів, Львівської області (Україна).

Мати – Андрусів Світлана Володимирівна, 1968 року народження, українка, має вищу освіту, працює інженером 1 кат. В Національному університеті «Львівська політехніка» Проживає за адресою: м. Львів, вул..Трильовського 20/72

Батько –  Андрусів Ярослав Васильович, помер

У 1998 році пішла у 1 клас Львівської середньої загальноосвітньої школи № 66 в рідному місті Львів, в 2000 році була переведена в середню загальноосвітню школу №9, а в 2008 році отримала атестат про повну середню освіту і вступила до Національного університету «Львівська політехніка».

27 вересня 2008 року вступила в Академію традиційних самурайських бойових мистецтв та стала їхньою ученицею.

У 2012 році, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю менеджмент (бакалавр). А у грудні 2013 року отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю менеджмент і адміністрування.

З 2010 року почалася моя трудова кар’єра з посади інструктора дитячих та підліткових груп у ГО «Академія Айкібудзюцу»

Одружена. Чоловік – Олександр Олександрович Концовський, 1991 року народження, українець, освіта вища, проживаємо окремо.

Син – Олександр Олександрович Концовський, 2013 року народження, проживає зі мною.

З лютого 2016 року стала одним із тренерів курсу Національної системи поліцейського контролю (НСПК). В цьому ж році з вересня місяця почала працювати у середній загальноосвітній школі східних мов на посаді вчителя фізичної культури, викладаючи учням школи східні бойові мистецтва.

Хобі – автомобілі, автоспорт, бойові мистецтва, подорожі. 27 червня 2015 року атестувалась на 1 дан Айкідо Йосінкан під керівництвом Козловського О.О (4 Дан Айкідо Йосінкан, Україна). 25 червня 2016 року атестувалася на 1Дан Дайто-рю Айкідзю-дзюцу під керівництвом Луїджі Карніеля (7 Дан Дайто-рю Айкідзю-дзюцу, Невшатель, Швейцарія).

Судимостей не маю.