Наконечна Галина Михайлівна

 Наконечна Галина Михайлівна, 26.03.1972 р. н.,

вчитель економіки та економічних дисциплін  

Наконечна Галина Михайлівна працює вчителем економіки  з вересня 1996 року.  

Наконечна Г.М. – закінчила економічний факультет ЛНУ імені І.Франка, у 1995 році. Спеціальність за дипломом “Економіст”. У 2004 році отримала другу вищу освіту при ППВ ДЦ МОН України при НУ “Львівська політехніка”. Спеціальність за дипломом  “Викладач економічних дисциплін”. Безперервний педагогічний стаж 20 років. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії», звання – «старший вчитель», «вчитель методист».

Вчитель відповідально та сумлінно ставиться до виконання службових обов’язків. Має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку та власний педагогічний стиль. Творча праця вчителя є взірцем для інших педагогів.

Завдяки добору ефективних прийомів та методів роботи з учнями, як групових, так й індивідуальних, вчитель забезпечує міцність знань та їх стабільність.  Високий науковий та методичний рівень її уроків  свідчить про те, що вона постійно працює над удосконаленням методики викладання предмету. Організовуючи навчально-виховний процес, надає перевагу активним методам роботи та сучасним педагогічним технологіям навчання.

У даний атестаційний період учитель  працює над проблемою “Формування та розвиток ключових предметних компетентностей  учнів на уроках економіки”.

Система роботи вчителя, за вище  згаданою проблемою, передбачає застосування широкого спектру сучасних форм і методів викладання та навчання. Це навчальні рольові й ділові ігри, дискусії, семінарські заняття: інтегровані, комбіновані та бінарні уроки; позакласні та позашкільні заходи: участь в різноманітних конкурсах, турнірах та олімпіадах з економіки. Особлива увага  звертається вчителем  на розв’язання пошукових та дослідницьких завдань, які передбачають формування та розвиток пізнавальної, інформаційної та практичної компетентності  з економіки. Уроки Наконечної Г.М. відзначаються специфічним характером взаємодії вчителя та учнів, що сприяє формуванню комунікативної та соціальної компетентностей.

Велику увагу у своїй діяльності вчитель приділяє проектній роботі. Під час вивчення більшості тем, знаходиться місце для використання мультимедійної презентації,  відеороликів, кліпів, матеріалів з Інтернету.

Учитель щороку бере участь у шкільних, районних, міських та обласних заходах  для вчителів  економіки, часто виступає з доповідями, організовує і проводить семінари  та “Школу професійного розвитку” з економіки для вчителів міста Львова. Підготувала матеріали та провела заняття  на курсах в ЛОІППО для вчителів області.

Учитель завжди охоче ділиться власними методичними розробками з молодими колегами та членами міського методичного об’єднання, керівником якого є вже другий  рік. Поширюючи свій досвід, видала масовим тиражем свої методичні розробки у журналі “Здобутки” при НМЦО міста Львова. У складі творчої групи розробила та створила мультимедійні презентації  для проведення уроків (рівень стандарту) в 11 класі.  Орієнтується на кінцевий результат. Її учні щороку є переможцями районних та міських олімпіад, обласних конкурсів, турнірів.

  За результати професійної діяльності Наконечна Г.М. була відзначена грамотами, подяками, дипломами   відділу освіти Франківської, Сихівської райдержадміністрації, Навчально-методичного центру освіти м. Львова, Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,  Головного управління науки і освіти Львівської облдержадміністрації.  

У колективі Наконечна Г.М. має дружні стосунки з колегами, енергійна, ініціативна, невтомна у пошуках, готова поділитися досвідом, прийти на допомогу. До учнів ставиться уважно та доброзичливо. Користується авторитетом серед колег, батьків та учнів.