Онищак Андрій Михайлович

Народився 27 вересня 1998 року. Андрію неймовірно пощастило, бо дитинство та юність пройшли в одному із найславніших сіл Львівщини — Зашкові. Світогляд його формувався у Зашківській школі імені Євгена Коновальця. Навчання закінчив у 2016 році; у цьому році вступив на перший курс Львівського педагогічного коледжу при ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю початкова освіта.
У 2018 році Андрій Михайлович отримав диплом молодшого спеціаліста. Але на здобутті знань не зупинився. У цьому ж році вступив на факультет “Педагогічна освіта”, де продовжує навчатися.
Андрій полюбляє музику, закоханий у поезію і навіть сам пише вірші (звісно коли є час і натхнення). Та найбільше захоплення — комп’ютер. Володіє ним досконало. Улюбленим предметом у школі була математика. Саме від цього і пішла його любов до теорії високої математики і її парадоксів.
Ще під час навчання у школі, а особливо у Педагогічному коледжі, сформував для себе головний принцип навчання: матеріал слід зрозуміти, а не зазубрювати.
Онищак А.М. сповнений енергії, оптимізму, мріє здобути фах вчителя інформатики.
Його професійна діяльність тільки починається, вона обов’язково буде успішною, бо дотримується він життєвого девізу: “Повір у себе — і у тебе повірять інші”.