Лозинський Роман Михайлович

 Я, Лозинський Роман Михайлович, народився 17 квітня 1971 року в м. Великі Мости, Сокальського району, Львівської області . Мати: Лозинська Дарія Євстахіївна все життя працювала вчителем української мови та літератури, а батько -Михайло Дмитрович робітник ЛАЗу.
У 1978 вступив в 1 клас Купичвільської восьмирічної школи, Жовківського району, Львівської області, яку закінчив у 1986 році на відмінно.
З 1986 навчався у Великомостівській середній школі яку закінчив у 1988 року і був нагороджений срібною медаллю. Улюбленими предметами в школі були українська література, історія,технічні дисципліни. Після закінчення школи спробував вступити у Львівський Університет ім.Івана Франка на історичний факультет. Нажаль не вдалося, тому цілий рік працював на посаді бібліотекаря в одній із сусідніх шкіл.
У 1989 р. вступив у Львівський Університет ім. Івана Франка на історичний факультет, спеціалізувався на кафедрі історії України. Зацікавився історією греко-католицької церкви, моєю дипломною роботою стала тема: «Становище Греко-Католицької церкви після поділу Речі Посполитої”. Університет закінчив у 1994 роціі повернувся працювати в школу. Тогож року одружився, народився син. Дружина, Лозинська Марія, також за освітою педагог.
Весь час з 1994 по 2016 рік незмінно працюю вчителем в Купичвільській ЗОШ. За 22 роки педагогічного стажу неодноразово проходив підвищення кваліфікаційної категорії. На даний час мені присвоєна кваліфікаційна категорія ”спеціаліст I категорії”. Працюю над питаннями які стосуються розвитку просторової компетенції учнів, використання інтерактивних технологій, розвитку критичного мислення,виховання патріотизму на уроках історії.
Стараюся жити за правилами християнської моралі, бути вимогливим до себе і до учнів. Ціную дисциплінованість, наполегливість і працьовитість.
Проживаю з сім’єю у Львові. З 2016 року працюю за сумісництвом у Львівській середній загальноосвітній школі східних мов на посаді вчителя історії та правознавства.